Sağlıklı Günlerde, Mutlu Yarınlara...

KLİNİK ADRES

Selenium Retro Ataköy No:18/1 A blok Kat:6 Daire:89

0542 225 85 85

Bizi Hemen Arayın!

appoinmentRandevu Formu

Kendinize de gönderin

CEYDA TAN  İstanbul  15.10.2018
Hayatımda ki en büyük iyi kilerimden birisi Hakan bey.. benim her dediğimi sıkılmadan dinleyen, her soruma ne olursa olsun saçma dahi bile olsa usanmadan bıkmadan cevap veren, gece gündüz saat kaç olursa olsun her daim ulaşabildiğim, açamadığı zamanlar ki çok nadir en erken zamanda geri dönen ,benim gibi pimpirikli bir hastayı bile sakinleştiren hastalarına o samimiyeti değeri gösteren nadir doktorlardan birtanesi. Hakan bey doktorum olmasaydı ne gebeliğimde çıkan şekerimle başam çıkabildim ne de doğum korkumu yenebilirdim. Öyle ki benim gibi canı tatlı bir insanın spinal anestezi alma kararı imkansız olurdu. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki onun sayesinde cok güzel bir gebelik gecirdim. Burdan tekrardan herşey için çok teşekkür ederm. İyi ki Hakan bey le yolumuz kesişmiş.
BAŞAK ŞAHİN FİDAN  istanbul  20.09.2018
Hakan bey ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım, iyi ki tanımışım çünkü kendisi son derece profesyonel aklınızda hiç bir tereddüte yer vermeyecek kadar açıklayıcı , sabırlı ve güler yüzlüdür , çok yoğun olmasına rağmen mutlaka sorularınıza veya aramalarınıza geri dönüş yapar . kendisi sayesinde hamilelik sürecimi çok iyi ve sorunsuz bir şekilde tamamladım . hasta ile doktor arasında iyi bir ilişkinin kurulmasında doktorun davranış şekli ve hastayı bilgilendirirken kullandığı dil ve iletişimin çok önemli olduğunu düşünüyorum . hakan bey işte tamda bu yüzden hem mesleki tecrübesi olarak hemde hasta iletişimi olarak profesyonel bir doktordur.
AYŞE GÜÇLÜ  İstanbul  10.09.2018
İnsanın hayatında karşılaşabileceği ve tereddütsüz tavsiye edebileceği nadir doktorlardan Hakan Bey. İş arkadaşımın tavsiyesi üzerine kesişen yollarımız,bizi minik mucizemiz olan Ela’mıza kavuşturdu. Hamilelik sürecimde tüm bilgi birikimleriyle,tavsiyeleriyle,titizliği ve güleryüzlülüğüyle her daim destek oldu. Ne zmn olursa olsun sorularımıza hep cevap alabildik. Ulaşamadığımız zamanlarda bile yoğun temposundan fırsat yaratıp bizlere geri döndü. Baştan sona kendisine hep güvendim,dediklerini uyguladım ve güzel de bir hamilelik sürecim oldu. İyi ki böylesine önemli bir süreçte yollarımız kesişmiş. Kendisine ve yardımcısı olan Damla hn a tüm yardım ve katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.
NURŞEN YAPAR YÜKSEL  İSTANBUL  11.07.2018
Kardeşimin hamilelik döneminde tesadüfen tanıdığımız Hakan beye bende hamilelik başlangıcından ta ki doğum zamanına kadar gittim. Kardeşimin Hakan bey hakkında anlattığı ilgi ve alakaya başta inanmıyor atıyor diye düşünüyordum. Fakat kardeşimin az bile anlattığını Doktorumuz Hakan beyin gerçekten hastaları ile çok ilgili ve alakalı biri olduğunu bu işi severek yaptığını başka doktorlar gibi para uğruna yapmadığına bizzat kendim şahit oldum. Rabbim herkesin karşısına Hakan Bey gibi bir doktor çıkarır umarım.Doğumdan önce ve doğumdan sonra Hakan bey bir doktor gibi değil bir arkadaş bir dost gibi 7/24 hizmet veren soru sormanıza gerek kalmadan kafanızda ki tüm soruları en açıklayıcı bir şekilde size anlatan, insanları bilinçli bir şekilde yönlendirme ve buna benzer daha sayamayacağım bir çok yaklaşımlarından dolayı kendisine çok teşekkür eder Mesleğinde başarılar dilerim.Eğer sıkıntılı bir hamilelik dönemi yaşıyorsanız Hakan beyi ziyaret etmenizi özellikle tavsiye ederim.
serpil salkaya  İstanbul  20.06.2018
Selam hakan beyi hamileligimin 3.ayında tanıdık ondan önce birçok doktora gidip hüsrana ugramistik birgün nette araştırma yaptım ve hakan beyi gördüm araştırmaya başladım tereddütle randevu aldık esim gidelim bakalım dedi ve gittik randevu günümüzde hakan bey gerçekten mesleğini mükemmel yapan guleryuzlu iyi bir insan herşeyden önce insana değer veren biri gorusmemiz bütün olumsuzlukları ortadan kaldırdı çok seçici olan herkese birşey diyen eşim biz hakan beyle devam edelim dedi çok sasirdim ama hakikaten çok iyi bir doktor çoğu gittiğimiz doktorlar islerini ticarete dokmuslerdi insan soru sormaya bile çekiniyordu bir sorun olduğunda hakan beyi rahatlıkla arayabiliyordum üstelik zor bir hamilelik geçirdim doktor çok önemli insani aydınlatan rahatlatan çok iyi bir doktor hic tereddütsüz hakan beyi tavsiye ederim önce rabbimin sonra hakan beyin sayesinde kizimiza kavuştuk çok tsk ederiz iyiki sizi tanıdık bundan sonra hep doktorunuzla devam ins
NİLAY ATAR  İstanbul  14.06.2018
Hakan bey ile tanıştığımızda hamıle değıldım ancak riskli bir gebellk dönrmimin olacağını kendisinin öngörüleri sayesinde öğtrndim .Ancak profosyonelliği sayesinde bu durum hiçbir zaman benim için bir sorun yaratmadı. İşini çok iyi takip etmesi 7/24 ulaşılabilir olması, gecenın bir saati bile soru sordugumuzda arayarak cevap verme inceliğinde bulunması herkesin harcı değildir. İlk muayenemizden doğum anına kadar heran yanımızda olduğu için çok şanslıyız. Her iki doğumumda da kendisine sonsuz güvendik ve çok şükür bizi hiç yalnız bırakmadı. Bundan sonraki her türlü gereksinimimizde tek adresimiz Hakan Bey dir. Sevgiler…
PINAR DEMİR  İSTANBUL  12.06.2018
İşini severek yapan insanların ortak özelliğidir güler yüzlü olmaları…Bu uzun yolda her koşulda yanımızda olan, her daim güler yüzüyle bizi karşılayan, saat kaç olursa olsun ilgisinden hiç bir şey esirgemeyen, hasta doktor ilişkisinden çok her zaman yanımızda olduğunu hissettiren, en sevdiklerimizden maharetli ellerin sahibi güzel insan… İyi ki tanımışız sizi… İyi ki yollarımız kesişmiş… Minik mucizemizi sizin ellerinizden almak en güzeliydi… Teşekkür ve şükranla… Pınar-Alper DEMİR
MELIK DEDEOGLU  istanbul  30.05.2018
Hakan Bey ile 7 yıl önce tanıştık , takipçi yapısı , rahat soru sorabilmek sorduğunuz sorulara net cevaplar alabilmek benim için önemliydi .6 yıl once ilk bebeğimiz , 5 gün önce de ikinci bebeğimiz Hakan Bey ile birlikte sağlıklı olarak sona erdirdik .Hersey için kendisine burdan da teşekkür ederiz.Ve tabiki tum jinekolojik takip ve tedavilerim Hakan beye emanet.Yeni muayenehanenizin de hayırlı olmasını dileriz.
Ayrıca bir teşekkürde Damla hn a etmek isterim , samimi davranışları ve aradığınızda hızlı dönüşleri için .
SİNEM AVCI  istanbul  19.05.2018
Değerli Hakan hocamla bir aile dostumuzun tavsiyesiyle tanıştık.iyi ki tanışmışız dediğimiz mükemmel doktorlardandır kendisi. Hem 9 aylık hamilelik sürecinde,hem doğum esnasında,hem de doğum sonrasında pozitif enerjisi,güleryüzlülüğü,samimiyeti,içtenliği,sabrıyla,mütevaziliğiyle,işini titizlikle yapmasıyla her daim yanımda olmuştur kendisi.Hiç unutmadığım anlardan biri,doğuma giderken bizi asansörde bekleyip en az bizim kadar heyecanlı olmasıydı:) iyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki sizinle bu güzel yolda devam etmişiz.Kısmetse 2. hamileliğime kadar ara ara görüşecek olsakta sizi cokkk özleyeceğiz.Damla hanıma da kocaman sevgiler. herşey için çokk teşekkür ederim.
SEDA ÇİFTÇİ  ISTANBUL  17.05.2018
Hakan Bey’i hamile kalmadan önce araştırıp bulmuştum. Kendisi ile hamileliğimin başından sonuna kadar beraberdik. İlk çocuğumuz olacaktı ve eşimle beni çok güzel şekilde yönlendirdi ve kucağımıza oğlumuz Doruk’u sağlıkla almamızı sağladı. Bir anne adayı olarak kendisine gece, sabah, gündüz ne zaman olursa ulaşabilmek benim için çok önemliydi. en ufak endişemde beni rahatlatan yegane doktordur. Asistanı Damla Hanım da bu süreçte bize çok destek vermiştir. Bunun yanı sıra kendisinin nezaketi ve mütevaziliğine hiç girmeyeyim. Hastasına müşteri olarak bakmayıp, sabırla hamilelik sürecini takip eden yegane doktorumuz, iyi ki sizinle tanışmışız. Bundan sonra siz nereye ben oraya 🙂