Jinekoloji (Kadın Hastalıkları)
Gebelik - Doğum - Lohusalık
Jinekoloji (Kadın Hastalıkları)
GENİTAL ESTETİK
ADET AĞRISI (DİSMENORE)
ADET DÜZENSİZLİĞİ
AĞRILI CİNSEL İLİŞKİ (DİSPARONİ)
BİOFEEDBACK TEDAVİ
DIŞ GEBELİK (EKTOPİK GEBELİK)
DOĞUM KONTROL YÖNTEMLERİ
DOĞUM KONTROL HALKASI (NUVARİNG)
DOĞUM KONTROL HAPLARI (ORAL KONTRASEPTİFLER)
TRANSDERMAL (CİLT ÜZERİNE) BANT
DOĞUM KONTROL İĞNELERİ (ENJEKTABL KONTRASEPTİFLER)
SPİRAL (RAHİM İÇİ ARAÇ - RİA)
TÜP BAĞLAMA (TÜP LİGASYON)
GENEL JİNEKOLOJİ
GENİTAL SİĞİL
HUMAN PAPİLLOMA VİRÜS (HPV)
İDRAR KAÇIRMA (ÜROJİNEKOLOJİ)
KÜRTAJ
POLİKİSTİK OVER (PCO)
PREMENSTRÜEL (ADET ÖNCESİ) GERGİNLİK SENDROMU
RAHİM AĞZI KANSER (HPV) AŞISI
RAHİM AĞZI KANSERİ
VAJİNİSMUS


 

©2011 Tüm Hakları Yrd. Doç. Dr. Hakan Peker'e aittir
. Ana Sayfa . Özgeçmiş . Basında . Sık Sorulan Sorular . Makaleler . Videolar . Sizden Gelenler . İletişim

SİTENİN AMACI

Değerli Ziyaretçi,

Bu sitenin amacı; hem uzmanlık dalım ile ilgili güncel konularda, hem de kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili tüm konularda etik değerlere saygılı bir şekilde, doğru, dürüst, halkın anlayacağı bir dilde bilgi vermektir.

Sitede, kadın hastalıkları ve doğum ayrıca kadın sağlığı ile ilgili kafanıza takılan tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Mesajlarınızı, önerilerinizi , yorumlarınızı, size veya bebeğinize ait resimlerinizi yayınlanması için Sizden Gelenler bölümüne gönderebilirsiniz.

Sağlıklı günlerde, mutlu yarınlara...
Saygılarımla.

Yrd. Doç. Dr. Hakan PEKER

 

YASAL UYARI: Sitedeki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Sitemiz, kadın hastalıkları ve doğum, ayrıca kadın sağlığı ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek amaçlı kurulmuştur. Bu sitedeki tüm yazılar, makaleler, resimler, videolar, sorulan soruların cevapları bilimsel kaynaklar ışığında, hekimin tecrübe,deneyim ve bilgisini sunduğu bölümlerdir. Bu yüzden sitede sunulan bilgiler, ehil olmayan ellerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde kullanılmasıyla doğacak her türlü sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden her kişi, bu uyarıları kabul etmiş sayılır.

Hekimlik, bilimsel kaynaklar baz alınarak, kişinin yetiştiği ekolün, edindiği tecrübe, deneyim ve görgünün birleşimidir. Bu sitedeki tüm bilgiler de bu durumu yansıtmaktadır. Bu yüzden bazı bilgiler başka doktor tarafından kabul görmeyebilir.

Sitedeki bilgiler baz alınarak, kendi kendine veya uygulama ehliyeti olmayan ya da amatör kişilerce yapılan tanı, tedavi, girişim ve uygulamalardan sitenin hazırlayıcısı sorumlu değildir.

Sitede yer alan tüm bilgiler Yrd. Doç. Dr. Hakan PEKER tarafından hazırlanmış olup, yasal koruma altındadır. Bilgiler kısmen veya tamamen hiçbir şekilde ve hiçbir ortamda izinsiz olarak kesinlikle kullanılamaz. Aksi durumlarda yasal işleme başvurulacaktır.